به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ مهدی پاک طینت با اشاره به این که چهار هزار و ۸۲۱ متر شبکه فشار ضعیف هـوائی و زمینی احداث شد افزود: توسعه سه هزار و ۲۱۳ متر شبکه ۲۰ کیلوولت هوایی و زمینی، از جمله اقدامات شرکت توزیع برق شهرستان سمنان در نیمه نخست سال ۹۹ بود.
وی با بیان این که ۱۴ ایستگاه هوایی توزیع برق با ظرفیت ۲ هزار و ۳۱۰ کیلوولت آمپر در این شهرستان نصب و بهره برداری شد افزود: ۷۵ دستگاه کنتور هوشمند در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی فهام، از آغاز امسال تا زمان حاضر در مدار قرار گرفت و شمار این کنتور‌ها در شهرستان سمنان به یکهزار و ۴۸۸ دستگاه رسید.
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با بیان این که ۸۲۰ متر کابل خودنگهدار در شهرستان سمنان دایر شد تصریح کرد: عملیات اصلاح و بهسازی ۱۲ هزار و ۴۶۲ متر شبکه توزیع برق، توسط گروه‌های عملیاتی این مدیریت به اجرا در آمد.
پاک طینت به طرح‌های در دست اقدام اشاره کرد و یادآور شد: بهینه سازی شبکه فشار ضعیف زمینی و بهسازی روشنایی معابر بلوار قائم (عج)، احداث شبکه فشار متوسط زمینی و پست توزیع برق هوایی به ظرفیت ۳۱۵ کیلوولت آمپر در تقاطع بلوار ولیعصر (عج) و خیابان شریعتی، در حال اجرا است.
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان بیان کرد: توسعه شبکه روشنایی معابر بلوار شهدای آتش نشان، برقراری شبکه ۲۰ کیلوولت به منظور رینگ خطوط رسالت و جهادیه، احداث شبکه فشار متوسط هوایی ضلع شمال شرقی میدان نور خیابان قلم، ارتباط پست‌های زمینی امام خمینی (ره) و مسجد جامع، اصلاح شبکه فشار ضعیف زمینی خیابان امام خمینی (ره) و توسعه پست زمینی پدمانتد با ظـرفیت ۴۰۰ کیلوولت آمپـر در خیابان شهید فیاض بخش، از برنامه‌های سه ماهه سوم امسال در حال انجام است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: