به گزارش خبرگزارری برنا؛ "آیت الله محمدرضا ناصری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار با مسئولان پست استان یزد به مناسبت روز جهانی پست ضمن تقدیر از زحمات نیروهای پست به ویژه در شرایط کنونی اظهار داشت: پست از نهادهای مورد اعتماد مردم است و افراد بسیاری از خدمات آن بهره مند می شوند.

وی افزود: باید برنامه ریزی شود که فعالیت پست بسیار گسترده‌تر از شرایط فعلی شود و شکل جدیدی از خدمات توسط پست به مردم ارائه شود.

امام جمعه یزد ادامه داد: برخی خدمات فرهنگی نیز می تواند در زمره فعالیت‌های پست گنجانده شود و اگر عملی شود با توجه به اینکه پست مورد اعتماد مردم است، می تواند منشأ اثر باشد.

ناصری تصریح کرد: اعتماد، مولفه اصلی در خدمت رسانی پست است و نیروهای پست باید تلاش کنند این اعتماد را هرچه بیشتر تقویت کنند و به کارگیری نیروهای امین بسیار حائز اهمیت است.

وی تاکید کرد: پست می تواند رابط خوبی بین مردم باشد و برای مردم کارگشایی کند و مسائل روزمره آنها را بدون نگرانی رفع کند.

امام جمعه یزد عنوان کرد: امانتداری، سرعت، جلب رضایت مردم از مواردی است که باید مدنظر پست باشد زیرا پست از جمله دستگاه هایی است که مواجهه مستقیم با مردم دارد.

وی اظهار داشت: لازم است پست تحقیق و پژوهش را مدنظر قرار دهد و بتواند راه‌های بهتری برای خدمت رسانی به مردم و متنوع کردن خدمات پیدا کند تا امور هر چه بیشتر تسهیل شود و مردم در مواقع خاص با سهولت بیشتری خدمات مورد نیاز خود را در زمینه های مختلف دریافت کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: