به گزارش خبرگزاری برنا، بنابر اعلام دبیرخانه مجمع سمن‌های جوانان استان یزد با توجه به آئین‌نامه مجمع مبنی بر تشکیل کمیسیون‌های تخصصی به عنوان بازوی مشورتی و اجرایی مجمع این فراخوان که تا 20 مهر فرصت داشت به مدت 15 روز دیگر تمدید شد.

مجمع سمن‌های جوانان یزد در 12 کیسیون شامل: ۱ -کمیسیون پیشگیری از آسیب های اجتماعی و سلامت ۲ -کمیسیون اقتصادی، اشتغال و کسب و کار های اجتماعی ۳ -کمیسیون حقوق شهروندی، محرومیت زدایی و امداد نجات ۴ -کمیسیون ورزش ، اوقات فراغت و نشاط اجتماعی ۵ -کمیسیون ازدواج، امور زنان و خانواده ۶ -کمیسیون فرهنگ و هنر ۷ -کمیسیون دینی، مذهبی و اعتقادی ۸ -کمیسیون آموزشی، علمی و پژوهشی ۹ -کمیسیون فناوری ارتباطات و اطلاعات ۱۱ -کمیسیون محیط زیست و منابع طبیعی ۱۱ -کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی از بین جوانان دغدغه‌مند، نخبه و علاقه‌مند عضو پذیری میکند.

گفتنی‌ست از جمله شرایط مندرج در کمیسیون‌های تخصصی این مجمع، داشتن سن 18تا35 سال، تکیمل رزومه و فرم ثبت نام، داشتن معرفی‌نامه از سازمان مردم نهاد یا دستگاه دولتی مرتبط با موضوع کمیسیون است.

همچنین علاقه مندان جهت پیگیری و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق ایمیل مجمع majmajavananyazd@gmail.com و یا به شماره واتس‌آپ 09131598931 ارتباط برقرا کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: