به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، از هفت نامزد تصدی ریاست هیات هندبال خراسان رضوی سه نفر شامل علی حسینی، امیر زیبایی و رضا علیزاده برای انتخابات باقی ماندند و بقیه در جلسه حضور نداشتند یا انصراف دادند که علیزاده با کسب ۱۳ رای از ۱۷ رای به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این مراسم گفت: اعضای هیات هرگاه تشخیص دهند که رییس هیات منتخب از برنامه های خود عدول کرده می‌توانند در خواست تشکیل مجمع فوق العاده دهند بطوریکه چندی پیش این درخواست را از سوی یکی دیگر از هیاتها اجابت کرده و برای آن هیات ورزشی سرپرست تعیین کردیم.

فرزاد فتاحی با اشاره به درخواست و اعتراض برخی اعضای مجمع مبنی بر نبود سالن تخصصی هندبال در مشهد افزود: حاضریم سالن اختصاصی را با ترک تشریفات واگذاری و با قیمت کارشناسی و مطابق قانون به هیات واگذار کنیم اما درآمدهای حاصل از سالن باید به ورزش کشور بازگردانده شود.

وی همچنین به نیاز مبرم هیات هندبال استان به سالن تخصصی تاکید کرد و ادامه داد: البته می‌توانیم این سالن را به صورت رایگان بدهیم اما باید فقط از سالن در جهت فعالیت‌های هندبال استان استفاده شود و مکان به اجاره داده نشود و هزینه های آن توسط هیات تامین گردد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: