به گزارش برنا،سجاد انوشیروانی، مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از ۴۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی در هفته تربیت بدنی خبر داد و گفت: برنامه های هفته تربیت بدنی با شعار کرونا فرصتی برای تغییر نگاه ورزش برگزار می شود.

مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل افزود: در این هفته از طرف اداره کل ورزش وجوانان ۱۹۱ برنامه؛ نظیر دوره های آموزشی بصورت مجازی، برگزاری مسابقات مجازی، پویش آگاه بخشی در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی، وسمینار های آموزشی و اجرایی طرح نوین، برگزار خواهد شد که نحوه اجرای آن ها برنامه ریزی و به تمامی شهرستانها ابلاغ شده است.
سجاد انوشیروانی تصریح کرد: بیش از ۱۵۰ برنامه ورزشی و فرهنگی هم چون برگزاری مسابقات ورزشی در فضا و محیط باز، برگزاری همایش های مختلف در حوزه ورزش همگانی به ویژه طرح آماده باش و آوای ورزش در همسایگی، برگزاری مسابقات فرهنگی در دو بخش جوانان و ورزشکاران از برنامه های اجرایی در شهرستانها خواهد بود.
او عنوان کرد: در این هفته اردوی تیم ملی هاکی جمهوری اسلامی ایران در شهرستان پارس آباد با حضور ۶۰ نفر برای شرکت در مسابقات جهانی بلژیک به جهت آماده‌سازی و شناسایی بازیکنان در شهرستان پارس‌آباد مغان به مدت ۷ روز از ۲۰ لغایت ۲۷ مهر ماه برگزار می شود که در این اردو ۳ نفر از ورزشکاران اردبیلی هم حضور دارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: