به گزارش خبرگزاری برنا؛ "مجید فرهمند زاده" رییس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد در بیست و چهارمین همایش مجازی روسای حفاظت و اطلاعات دادگستری استان‌ها و سازمان‌های تابعه قوه قضائیه با اشاره به تدارک دشمن به خصوص در موضوع حقوق بشرو هجمه‌های متعدد به دستگاه قضایی بر لزوم همفکری وتبادل نظر جهت خنثی سازی هجمه‌های معاندین نسبت به دستگاه قضایی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: نظر به تدارک مفصل دشمنان به خصوص در موضوع حقوق بشر و هجمه‌های متعدد به دستگاه قضایی، اقناع افکار عمومی در خصوص احکام قاطع وپرونده‌های شاخص بسیار مهم است.
فرهمند زاده تصریح کرد: در این حوزه باید هوشیاری لازم را داشته باشیم تا بتوانیم فضا سازی و جنگ رسانه‌ای دشمنان را خنثی کنیم.
وی افزود: تقویت زیر ساخت‌های امنیت سرمایه گذاری در راستای تحقق جهش تولید از اولویت‌های دیگر دستگاه قضایی است.
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد بر لزوم برگزاری دوره‌های آموزش حفاظتی وآگاه سازی در مجموعه قوه قضائیه تاکید کرد و گفت: هدف از این دوره‌های آموزشی، توجیهی و مراقبتی ویژه پرسنل قضایی و اداری جلوگیری از نفوذ دشمن به دستگاه قضایی وجاسوسی در خصوص پرونده‌های مهم و حساس است.
وی با اشاره به حاشیه‌های پیرامون دستگاه‌های همزیست با قوه قضائیه تصریح کرد: تدوین دستورالعمل مناسب جهت نظارت بر نهادهای همزیست با قوه قضائیه از جمله کانون وکلا، کانون کارشناسان، کانون‌های داوری، مشاوران خانواده، دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، موسسات حقوقی وعریضه نویسان و... باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
فرهمند زاده در پایان بر لزوم تهیه وتصویب قانون مبارزه با افراد کارچاق کن، دلال، شکات حرفه‌ای و شهود دروغین تاکید کرد و گفت: برخورد قاطع وجدی با این قبیل افراد از اولویت‌های کاری حفاظت واطلاعات است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: