به گزارش برنا، "محمدرضا صباغیان" نماینده حوزه های انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در جمع مردم روستای کریم مهریز با بیان اینکه باید زمینه بیشتر حضور جوانان در روستاها با تامین زمین برای ساخت واحدهای مسکونی فراهم شود، افزود: واگذاری زمین برای ساخت مسکن جزو ضرورت های اولیه برای استقرار جمعیت است و باید برای حل آن مسوولان با همکاری هم خصوصا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تلاش کنند.

وی با بیان اینکه نقش روستاییان در تولید محصولات کشاورزی و رفع بسیاری از نیازمندی‌های مردم بر هیچ فردی پوشیده نیست به اهمیت ایجاد فضای مناسب برای کسب و کار و زندگی همراه با آسایش تاکید کرد.

این نماینده  مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی تاکنون اقدام‌های خوبی در روستاهای کشور از جمله در استان یزد ،خصوصا در شهرستان مهریز  انجام شده  است ولی هنوز جای کار فراوان به خصوص در امور فرهنگی و اشتغالزایی وجود دارد.

صباغیان از مجموعه بخشداری مهریز که با همکاری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها برای فعالیت‌های عمرانی تلاش‌های خوبی انجام داده اند، قدردانی کرد و  تداوم آن را با همکاری خیران  و بخش‌خصوصی در مناطق دوردست خواستار شد .   

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: