به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان، حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی اظهار داشت: از ابتدای سال 99 تا پایان شهریور ماه امسال در چندین مرحله بسته‌های معیشتی بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمندان به همت اداره کل اوقاف استان سمنان توزیع شده است.

وی بیان کرد: این بسته‌های معیشتی به تعداد هفت هزار 400 بسته شامل اقلامی نظیر مرغ، گوشت، برنج، روغن، رب، ماکارونی، حبوبات، قند، شکر و نان و تخم مرغ بوده است.

حجت‌الاسلام تدینی بیان کرد: 29 هزار و 650 بسته غذای گرم و بالغ بر 36 هزار و 700 عدد ماسک نیز از دیگر کمک‌های بوده است که از محل موقوفات مرتبط بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا در سراسر استان سمنان توزیع شده است.

وی افزود: اعتبار مورد نیاز برای تهیه و توزیع این بسته‌های حمایتی در قالب‌های عنوان شده از محل موقوفات مرتبط، نذورات بقاع متبرکه و کمک‌های خیران تأمین شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان ارزش ریالی کمک‌های انجام شده را حدود 55 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: مشارکت اوقاف استان سمنان در اجرای رزمایش کمک مومنانه به اقشار آسیب دیده از کرونا همچنان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام تدینی گفت: مردم استان سمنان با توجه به وضع نگران کننده موجود به دلیل شیوع ویروس کرونا باید نهایت همکاری را با مدافعان حوزه سلامت داشته باشند تا از ابتلا به این بیماری خطرناک در امان باشند.

وی رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و زدن ماسک در بیرون از منزل را از جمله دستورالعمل‌های بهداشتی عنوان کرد که همه مردم باید با جدیت آن را رعایت کنند تا سلامت عموم مردم حفظ شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: