به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، تیم لیگ برتری فوتبال وچان کردستان که فصل قبل را با ناآرامی و تغییر مدیریت آغاز کرده بود، در پایان فصل توانست به عنوان نایب قهرمانی رضایت دهد.

این تیم که توانسته بود علاوه بر عنوان نایب قهرمانی، شکستن رکورد ملین شیت فوتبال کشور را هم بواسطه سنگربان قوی خود بدست بیاورد، بهترین خط دفاع فصل گذشته را هم در کارنامه خود ثبت کرد و حالا  در این فصل یکی از مدافعان اصلی این خط دفاع از این تیم جدا شده است.

سرشین کمانگر کاپیتان ۲۴ ساله تیم وچان کردستان  اظهار داشت: مشکل مدیریتی و مالی در تیم نداشتیم ولی آرامش فصل‌های قبل بر این تیم حاکم نبود.

وی با تاکید بر اینکه اولویت اصلی من در انتخاب تیم، حاکم بودن آرامش است، افزود: پنج سال برای فوتبال کردستان توپ زدم و حالا احساس می‌کنم آرامشی را که باید ندارم و به همین دلیل تصمیم به جدایی از تیم وچان گرفتم.

کاپیتان سابق وچان اضافه کرد: از چند تیم مطرح کشور پیشنهادهایی دارم که هنوز در این باره تصمیمی نگرفته‌ام.

برخی شنیده ها حاکی از این است که در روزهای آینده خبر جدایی بازیکنان دیگری از این تیم هم به گوش خواهد رسید و دلیل اصلی این جدایی‌ها هم همان نبود آرامش است.

سرشین کمانگر اهل کردستان است و در فصل‌های قبل به عنوان کاپیتان دوم تیم حضور داشت و در فصل حاضر کاپیتان اصلی بود اما ترجیح داد که در تیم‌های دیگری غیر از استان خود توپ بزند.

وی در همه رده های سنی به مدت هفت سال عضو تیم ملی بوده و ۱۲ سال سابقه بازی در لیگ برتر کشور را دارد.

کمانگر گفت: اگر حرفی هم باشد آخر فصل می‌زنم و حالا همه تمرکز خود را تنها روی ادامه فصل و پیدا کردن تیم جدید گذاشته‌ام.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: