به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، مسعود حق لطفی گفت: در زمان حاضر ۱۲ هزار و ۹۶ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن آماده کلنگ زنی است.

وی گفت: پروژه طرح اقدام ملی مسکن در چهار قالب فروش اقساطی(مسکن یکم)، تفاهم‌نامه، مشارکت و واگذاری با تعهد ساخت تا چند روز آینده با حضور رییس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس کلنگ‌زنی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن با هدف متعادل شدن بازار مسکن اجرایی شده است، گفت: ارائه مسکن به مصرف‌کنندگان واقعی و به ویژه خانه اولی‌ها با قیمت تمام شده پایین و کیفیت بالا، از ویژگی‌های اصلی این طرح است.

حق لطفی گفت: سعی ما این است که در کمترین زمان ممکن واحدهای طرح اقدام ملی مسکن را در اختیار مردم قرار داده تا بتوانیم وضعیت مسکن را سامان ببخشیم.

وی عنوان کرد: تاکنون از حدود ۲۶ هزار نفر برای بهره‌مندی از این واحدهای مسکونی ثبت نام کرده اند که البته این ثبت نام‌شدگان در حال پالایش هستند و برخی از آنان در فرآیند ثبت نام قطعی از فهرست ثبت نام شدگان حذف خواهند شد و واجدان نهایی باقی خواهند ماند.

وی گفت: برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرجدیدهشتگردبیش از یک میلیون و332 هزار متر مربع زمین جانمایی شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد همچنین بیان کرد: اجرای این چنین پروژه هایی فقط یک راهکار تسکین دهنده ای است تا به نیاز مسکن عده ای از اقشار متوسط و کم درآمد که امکان مشارکت در ساخت این مسکن ها را دارند، پاسخ داده شود.

حق لطفی اظهار داشت: برای آغار اجرا و ساخت پروژه‌ها لازم است افرادی که در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن واحد شرایط شناخته شده و پیامک دریافت کرده‌اند، نسبت به تکمیل مدارک و واریز وجه آورده خود اقدام کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: