به گزارش خبرگزاری برنا؛ "آیت الله سیدمحمدکاظم مدرسی" نائب رئیس شورای مرکزی حوزه های علمیه یزد صبح امروز در نشست ستاد راهبردی سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به مباحث مطرح شده در ارتباط با استیضاح یا عدم استیضاح رئیس جمهور اظهار داشت: در ارتباط با استیضاح رئیس جمهور، طبیعی است که نباید احساسی عمل کنیم و باید بر اساس عقل و منطق حرکت کنیم.

وی ادامه داد: نکتهای که در این زمینه وجود دارد این است که رسانه ها و فضای مجازی به سمت شکستن قداست رهبری در ین مردم رفته اند و باید نمایندگان شاخص به تبیین دلایل عدم استیضاح رئیس جمهور بپردازند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد خاطرنشان کرد: در این رابطه باید مصلحت سنجی کرد و بر اساس مصلحت ها پیش برویم، لازم نیست حتما رئیس یا نائب رئیسان مجلس در این زمینه ورود کنند بلکه نمایندگان شاخص مجلس باید به این موضوع ورود کرده و به صورت دقیق و شفاف مسائل را برای مردم بیان کنند تا رسانه های بیگانه نتوانند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

مدرسی با بیان اینکه بحث کمک به مردم موضوع دیگری است که باید بهآن توجه کنیم؛ این بحث تاکنون به صورت فقیرانه بوده نه کریمانه، گفت: مجلس باید به این موضوع ورود کند تا کمک های کریمانه به مردم انجام شود.

نائب رئیس شورای مرکزی حوزه های علمیه یزد افزود: در استان هایی که امکان وجود دارد، زمین هایی در اختیار دهک های پایین قرار گیرد و آنها بتوانند آزادانه در ارتباط با آن تصمیم بگیرند و یا زمین را فروخته و خرج زندگی خود کنند ویا آن را برای خود بسازند و خانه دار شوند.

امام جمعه بخش مرکزی یزد افزود: با کمک معیشت و یارانه های با رقم پایین هیچ کمکی به مردم نمی شود و تنها به آنها کمک فقیرانه می کنیم، این ارقام به چه درد زندگی مردم در این شرایط سخت و بد اقتصادی می خورد؟ 

رئیس حوزه علمیه مدینه العلم الکاظمیه به قیمت ماسک اشاره کرد و گفت: متاسفانه الان بحث ماسک در جامعه در حال تبدیل به مافیا است و اجازه تولید ماسک به کارگاه های خانگی که پیش از این ماسک را رایگان در اختیار مردم قرار می دادند داده نمی شود.

مدرسی گفت: امروز ماسکی را که می توان با 500 یا 600تومان تولید و در اختیار مردم قرار داد را مردم باید یک هزار و 300 تومان خریداری کنند، این رقم برای یک خانواده کم بضاعت 4 نفره در طول یک ماه مقدار بسیار زیادی است که واقعا توان آن را ندارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: