به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز، سردار عباسعلی محمدیان با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت فردی در امر جعل اسناد مالکیت در شهرستان فردیس بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پس از اطمینان از صحت موضوع در بررسی های تکمیلی مطلع شدند که نامبرده دارای سوابق کیفری متعدد در خصوص جعل اسناد ملکی است، بنابراین بلافاصله وارد عمل شده و با هماهنگی مقام قضائی نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل زندگی وی تعداد زیادی اموال و اسناد ملکی، مهر برجسته دفتر خانه ها و ارگان های مختلف کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر 30 فقره کلاهبرداری از طعمه های خود از طریق جعل اسناد ملکی و فروش آپارتمان و زمین به ارزش 250 میلیارد ریال با همدستی 5 نفر دیگر اعتراف کرد.

سردار محمدیان با اشاره به این که تمامی همدستان متهم، در چندین عملیات جداگانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان فردیس منتقل شدند،  افزود: تا کنون 15 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: