به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، شهردار مشهد در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شد گفت: از ابتدای فعالیت در حوزه مدیریت شهری، تمرکز خود را بر کار قرار دادیم و در زمانه ای که حواشی چونان مانعی برای کار است از کنار آنها عبور نمودیم چون اهل حاشیه نیستیم.

محمدرضا کلایی افزود: در بافت پیرامونی حرم مطهر امام رضا(ع) نیز رویکرد، تکمیل زیرساختها بود و اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفت.

وی ادامه داد: در بافت اطراف حرم مطهر رضوی عملکرد مدیریت شهری قابل دفاع است و اجرای پروژه حرم شهر رضوی در مشهد و در قلب ایران مهمترین اولویت مدیریت شهری است و دیوارهای حرم فقط محدوده خدمت به زائران نیست.

شهردار مشهد گفت: می دانیم چه می کنیم و پروژه حرم شهر رضوی به عنوان اصلی ترین پروژه هویتی مشهد با قدرت زیاد پیش خواهد رفت و در بافت حرم همه مدیران استان، دستگاه قضا و نمایندگان مجلس کمک کردند و در این مسیر تنها نیستیم.

شهردار منطقه ثامن مشهد نیز در این مراسم گفت: اجرای پروژه بلوار شارستان رضوی به مساحت ٥٥ هزار متر مربع در فاصله ٢٠٠ متری حرم مطهر رضوی کار سختی بود.

سید مصطفی نعمتی افزود: ٤٠٢ پلاک برای اجرای بخشی از این پروژه تملک شده است و امروز بخشی از این پروژه به زیر ترافیک می رود و با تکمیل این بلوار، حلقه ارتباطی حرم مطهر از مسیر شرقی و غربی فراهم می شود.

شهردار منطقه ثامن گفت: طی سه سال گذشته سعی شد دیدگاه در منطقه ثامن تغییر کند و به زیرساختهای بافت پیرامون حرم رضوی توجه شود.

نعمتی افزود: در اجرای زیرساختها و فضای عمومی در منطقه ثامن طی سه سال گذشته ١٦ درصد پیشرفت فیزیکی داشتیم که معادل ١٠ سال قبل آن بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: