به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان، سید عباس دانایی ابراز داشت: ورودی و خروجی شهر سمنان شامل میدان قومس، میدان امام حسن(ع)، پل جهاد، بلوار علویان به منظور ممانعت از ورود و خروج خودروها، مسدود می‌شود.

وی ادامه داد: شهرستان سمنان طبق آخرین رنگ بندی رسمی بر مبنای میزان شیوع کرونا، در وضعیت مشکی فوق بحرانی قرار دارد و محدودیت تردد از امروز تا جمعه شانزدهم آبان ۹۹ در مرکز استان سمنان همزمان با ۲۴ مرکز استان کشور اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: محدودیت تردد از امروز تا جمعه شانزدهم آبان ۹۹ در شهر سمنان شامل بین شهرستان‌ها نیز می‌شود و خودروها از شهرستان‌های اطراف نیز اجازه ورود و خروج از شهر سمنان در این مدت پنج روز ندارند.

فرماندار سمنان بیان کرد: خروج خودروهای شخصی با پلاک بومی و ورود خودروهای غیربومی در مدت گفته شده به منظور مبارزه با شیوع کرونا ممنوع است.

طبق گفته ظهر دیروز یازدهم آبان ۹۹، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با فوت ۴۳۴ بیمار دیگر مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۳۵ هزار و ۲۹۸ نفر رسید و ۲۷ استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

سیما سادات لاری درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس افزود: تا ظهر  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، هفت هزار و ۷۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و دو هزار و ۳۸۹ نفر بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۶۲۰ هزار و ۴۹۱ نفر رسید.

طبق آخرین رنگ بندی رسمی بر مبنای میزان شیوع کرونا، چهار شهرستان گرمسار، دامغان، سمنان و شاهرود در وضعیت مشکی، شهرستان‌های آرادان، سرخه و مهدی‌شهر در وضعیت قرمز کرونایی و شهرستان‌ میامی در بحث شیوع کرونا در وضعیت زرد قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: