به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان، هر دو سال یک بار از بین مدیران مسئول رسانه های کشور یک نفر انتخاب شده و در هیات نظارت بر مطبوعات کشور حضور پیدا می کند.

فراخوان ثبت نام و اعلام نامزدی مدیران مسئول نیز طی هفته های گذشته از طریق پیامک به تمامی مدیران مسئول رسانه های کشور و همچنین از طریق رسانه های مختلف اطلاع رسانی شد.

پس از ثبت نام مدیران مسئول از استان های مختلف کشور از سوی دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات کشور شرایط احراز صلاحیت مدیران مسئول برای انتخابات هجدهمین دوره بررسی شد و در نهایت ۱۶۳ نفر تأیید صلاحیت شدند.

آقای خبات ساعدی مدیر مسئول ماهنامه فرهنگی اجتماعی کورده واری نیز به عنوان تنها نماینده رسانه های کردستان مراحل تایید صلاحیت نامزدهای هیات نظارت بر مطبوعات را طی نموده و مدیران مسئول رسانه های استان کردستان و دیگر استان های کشور می توانند با درج شناسه ۱۷۴۶ در روز بیستم آبان ماه جاری از این فعال رسانه ای کردستانی حمایت نمایند.

گفتنی است انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات کشور برای تعیین نماینده مدیران مسئول رسانه ها از ساعت ۱۰ صبح سه شنبه بیستم آبان ماه آغاز خواهد شد و تا ساعت ۱۶ همان روز ادامه خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: