به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ گلفشان در نشست صمیمی با اعضای مجامع کانون های جوانان و مسئولین امور جوانان استان لرستان ،اظهار کرد: اتفاقات خوبی قرار است در بدنه سازمان به وجود بیاید که منجر به تحولات بسیار مطلوبی در حوزه فعالیت های بشردوستانه خواهد شد.
او افزود: سامانه مهتاب که به یکی از طرح‌های ماندگار در جمعیت هلال احمر تبدیل خواهد شد در آستانه رونمایی است و در آن تلاش داریم بتوانیم اقدامات ارزشمندی را پیاده کنیم.
 گلفشان اضافه کرد: یکی از تاکیدات ما توجه به طرح‌های ابتکاری است و از این پس نیز طرحهای ابتکاری که از سوی اعضای جوانان در استان های مختلف ارائه می شوند بعد از پالایش مورد توجه قرار خواهند گرفت و اجرایی نیز می شوند‌
گلفشان  با اشاره به اینکه در استخدامی جدید جمعیت هلال احمر، اعضای جوانان از سهمیه ۲۰۰ نفری برخوردارند ،تصریح کرد: ارزش کارت عضویت جمعیت هلال احمر در خارج از کشور بیشتر است که این نشان می دهد فعالیت در هلال احمر معطوف به داخل کشور نیست و اعضایی که با این جمعیت همکاری دارند در سایر کشورها نیز مورد احترام قرار می گیرند.
 رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به ظرفیت خانه های هلال اشاره کرد و گفت: ایجاد خانه‌های هلال یک ظرفیت خوب است که با تکمیل آن می‌تواند قدم‌های موثری در بحث ارائه خدمات به مردم مناطق کمتر توسعه یافته را برداریم.
او بیان کرد: در بحث احداث اردوگاههای فرهنگی، ورزشی، امدادی، آموزشی آمادگی داریم با سرمایه گذاران و افراد علاقمند همکاری کنیم چرا که جمعیت هلال احمر در این زمینه دارای زیرساخت‌های مطلوبی در استان های مختلف کشور از جمله لرستان است.
گلفشان خاطر نشان کرد: اماکن ورزشی که در استان ها قرار دارند متعلق به اعضای جوانان هستند و اگر درآمدی نیز از آن ها به دست می آید باید در حوزه فعالیت های جوانان مصرف شود که در این راستا باید معاونت های جوانان نظارت بیشتری در اجرای آن داشته باشند.
 او با تاکید بر اینکه فعالیت های خیرخواهانه در زندگی افراد خیر و برکت به وجود می‌آورد ،عنوان  کرد: تلاش اعضای جوانان در عرصه‌های گوناگون خدمت‌رسانی همواره قابل ستایش بوده است و امیدواریم در ادامه نیز شاهد تلاش بیشتر فعالیت اعضای داوطلب در این حوزه باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: