به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ علی تشنه دل صبح سه‌شنبه در دویست و پنجاه و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح تسهیلات رونق تولید ۹۹ تاکنون هشت هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب رونق تولید ۹۹ و بند الف تبصره ۱۸ (برنامه تولید و اشتغال) پرداخت شد، اظهار داشت: ۵۰۰ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان از این تسهیلات بهره‌مند شدند.

وی با تأکید بر اینکه از مجموع تسهیلات پرداختی ۲۱۵ واحد به ارزش حدود سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال مربوط به رونق تولید ۹۹ است، تصریح کرد: ۲۸۵ واحد به ارزش چهار هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال مربوط به بند الف تبصره ۱۸ برنامه تولید و اشتغال است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه تاکنون در قالب تسهیلات رونق تولید سال جاری، ۳۶۷ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات به ارزش بیش از پنج هزار میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی‌شده‌اند، خاطرنشان کرد: در این نشست با پرداخت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال به ۸۶ واحد صنعتی و کشاورزی موافقت شد.

تشنه دل با اشاره به‌ضرورت رونق و حمایت از تولیدات داخلی بیان کرد: مشکلات زیربنایی، تأمین اجتماعی و مالیات چهار واحد تولیدی استان نیز در این نشست بررسی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: