به گزارش خبرگزاری برنا؛ مهدی محمدی بعد از ظهر امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستری شدن ۱۲۸ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستری به هفت هزار و ۹۲۹ نفر رسید و هم‌اکنون یک‌هزار و ۲۲۶ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۳ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۵ هزار و ۷۹۲ نفر رسید.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۳ نفر است که از این تعداد هشت مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان افزود: ۲ مورد از فوت شدگان شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان سنقر است و در در هر یک از شهرستان‌های اسلام آباد غرب، هرسین و قصرشیرین یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک هزار و ۹ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۹ هزار و ۹۸۹ نفر بستری و ۱۷ هزار و ۷۶۷ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۶۳ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۹۷ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: