به گزارش برنا،اکبر بهنام جو در جریان بازدید از مجموعه ورزشی و  استادیوم علی دایی که با حضور معاون وزیر راه انجام شد اظهار کرد: مشکلات زیر بنایی از قبیل رختکن ها، محوطه و چمن مصنوعی این مجموعه ورزشی و همچنین نفوذ آب از جایگاه تماشا گران به ساختمان اداری و سرویس های بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته و با تامین اعتبار مناسب این نواقص برطرف می شود.

وی با بیان اینکه در سال گذشته توافق لازم برای انتخاب مشاور انجام شده بود افزود: با بررسی های کارشناسی و مطالعه زیر بنایی این مجموعه بزرگ تامین اعتبار می شود تا حداقل تا یکسال آینده رفع نواقص شده و تحویل اداره کل ورزش و جوانان استان شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: این پروژه به دلیل افتتاح سریع هنوز تحویل اداره کل ورزش و جوانان نشده و بعد از بازسازی و بهسازی در اختیار این دستگاه اجرایی قرار می گیرد.

بهنام جو گفت: با قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی تامین اعتبار خوبی برای رفع نواقص کل مجموعه تخصیص می یابد و علاوه بر آن سالن پیست دو میدانی نیز در اینده نزدیک تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

در این بازدید معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی وزارت راه و شهرسازی نیز گفت: ورزشگاه علی دایی نیاز به بازسازی اساسی دارد و با بررسی کارشناسی و مطالعه جامع این مجموعه اعتبار قابل توجهی پیش بینی می شود.

محمد جعفر علیزاده افزود: یک مشاور متخصص که در طراحی و ساخت ورزشگاه های کشور تجربه خوبی دارد انتخاب شده که نواقص موجود طبق نظر مشاور بر طرف می شود.

وی نفوذ آب از زیر صندلی های تماشاگران به طبقه زیرین را قابل حل و تعمیر دانست و گفت:در فصل زمستان ضمن مطالعه اساسی و انتخاب پیمانکار رفع نواقص موجود را از سال اینده شروع می کنیم و در بحث صندلی ها و زیبا سازی مجموعه نیز برنامه داریم.

گفتنی است محمد جعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی به دعوت استاندار اردبیل از مجموعه استادیوم ورزشی علی دایی به منظور بازدید و برای تامین اعتبار و رفع نواقص این مجموعه و پروژه بیمارستان۵۰۰تخت خوابی نجف زاده، وارد اردبیل شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: