به گزارش خبرگزاری برنا؛ در اطلاعیه روابط عمومی ستاد یادشده آمده است: همه اصناف ،مشاغل و رسته‌های شغلی به جز نانوایان، لبنیات و سوپرمارکتی ها از فردا (شنبه) تا جمعه سی ام آبان ماه جاری به مدت یک هفته مجاز به فعالیت تا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه عصر هستند

این اطلاعیه می افزاید: مسوولان تمامی پاساژها، مجتمع‌های تجاری، فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای تا ساعت تعیین شده مجاز به فعالیت هستند .

همچنین رستوران‌ها ، مراکز تهیه غذاهای فوری(‌فست فودی ها)، اغذیه فروشی ها و کافی شاپ‌ها با رعایت کامل مقررات  بهداشتی تا ساعت یادشده به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند و شب ها به شرط بسته بودن در و بدون مراجعه حضوری، صرفا امکان پذیرش سفارش تلفنی و ارسال با پیک و تحویل در منزل را دارند.

بر اساس اطلاعیه یادشده نانوایی ها، لبنیاتی ها و سوپرمارکت ها مجاز به فعالیت تا ساعت ۲۲ هستند  و مسوولیت نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به عهده اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مربوطه است.

همچنین آرایشگاه‌های مردانه و زنانه، سالن‌های ورزشی، باشگاه‌های بدنسازی و گیم نت ها، تالارها و باغ تالارها کاملا تعطیل است.

ستاد یادشده تاکید کرد که در صورت بی‌اعتنایی و رعایت نکردن واحدهای صنفی مشمول تعطیلی، و رعایت نکردن  دستورالعمل‌های بهداشتی، واحد صنفی متخلف در مرحله اول سه روز، در مرحله دوم یک هفته با نصب بنر و در مرحله سوم ۲۰ روز با نصب بنر از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی پلمب می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: