به گزارش خبرگزاری برنا؛ سیدعلیرضا مروجی اظهار داشت: 74 بیمار جدید کرونایی در شبانه روزگذشته در منطقه کاشان بستری شدن که 54 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 74 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان گفت: ۶۳ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد هفت نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل دلیجان و ۵۴ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 92 سال و حداقل سن بستری 54 سال است.

مروجی اضافه کرد: از 74 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان 11 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد شش نفر اهل آران و بیدگل و پنج نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۲ سال و حداقل سن بستری ۵۴ است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضردر مجموع تعداد 453 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 407 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 47 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 84  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 80 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 4 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 8 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که چهار مرد ۶۷، ۷۷، ۷۵ و ۷۳ ساله و چهار زن ۵۱، ۸۸، ۷۷ و ۸۹ ساله بوده‌اند،رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 97 هزار و 350 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون شش هزار و 417 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: