به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ محمد قوسی روز چهارشنبه به رسانه ها گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و افزایش عوامل فقرزا در کشور، برای حمایت از سه هزار و ۳۰۰ کودک و نوجوان نیازمند یتیم و غیریتیم، به یاری ۱۸ هزار حامی نیاز است.

وی با بیان اینکه شهروندان با ثبت‌نام و پرداخت ماهانه مبلغ ۱۰۰ هزار ریال و یا هر مبلغ دلخواه دیگر می‌توانند در این پویش شرکت کنند، تصریح کرد: این پویش تا اوایل سال ۱۴۰۰  در کشور ادامه دارد که در آن، جذب بیش از یک میلیون نفر حامی هدفگذاری شده است.

قوسی تصریح کرد: ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۲۳ و نیز مراجعه به سایت ekram.emdad.ir  از روش های ثبت نام در این طرح است.

وی خاطرنشان کرد: حامیان از طریق ثبت نام در سایت اکرام به نشانی فوق، می توانند فرزند خودشان را انتخاب کنند و کمک خود را به صورت برخط و مستقیم به کارت فرزند تحت حمایت واریز کنند.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه در هشت ماهه امسال یکهزار و ۴۴۶ حامی در استان جذب شد، تصریح کرد: اقشار مختلف مردم اعم از کسبه، بازاریان، پزشکان، معلمان،کارمندان، و مهندسان، می توانند با حمایت از یک یا چند کودک نیازمند به کمک به این قشر بشتابند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: