به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛  یکی از اهالی  روستای کدیور به   نام رضا بهمنی  مورد حمله جانور وحشی گراز  قرار گرفت  و از ناحیه پا زخمی شد و متاسفانه  به علت خونریزی شدید جان خود را از دست داد .

به گفته اهالی پس از این حادثه  با امداد نجات تماس گرفته شد اما   به دلیل مشکلات  جوی  بالگرد قادر به پرواز نبود و در نهایت  تیم پزشکی مرگسر فوری به مسیر اعزام شدند ولی به علت  ریزش جاده از مسیر آب سرخه روستای چال امام زاده داوود و ایجاد خلل در امداد رسانی  مصدوم بدلیل خونریزی شدید فوت کرد .

شایان ذکر است؛ پل سرخه روستای چال امامزاده داوود چندی قبل در پی بارندگی تخریب و ارتباط و دسترسی اهالی قطع شده است .

قربانی بخشدار ززوماهرو دراین خصوص  گفت:حوالی ظهر روز پنج شنبه شخصی از اهالی روستای کدیور از توابع دهستان ماهرو بخش ززوماهرو به دلیل حمله حیوان وحشی(گراز) به شدت زخمی می شود؛در پی این حادثه همراه مصدوم با حضور در ارتفاعات نسبت تماس تلفنی و اعلام موضوع به ۱۱۵ اقدام می کند.

او افزود: در ادامه پس از طی مسافتی بیش از یک ساعت مصدوم به روستای کدیور منتقل و از آنجا با نیسان به محل رودخانه سرخه چال امامزاده داوود(ع) که آمبولانس اورژانس مرگسر منتظر بود رسانده می شود ولی متاسفانه از شدت ضرب دیدگی و خونریزی ناشی از آن در مسیر فوت می شود.

بخشدار ززوماهرو تصریح کرد: به دلیل بارندگی و ابرناکی آسمان در  روز پنجشنبه امکان پرواز هوایی وجود نداشته است.

قربانی  در پایان با ابراز تاسف و تاثر از حادثه یاد شده درگذشت این عزیز را به خانواده ایشان تسلیت و تعزیت گفت.

 خبر: مجید رحیمیان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: