به گزارش خبرگزاری برنا ازفارس، کیوان نیازی اردکانی در آیین افتتاح مجمع خیرین ازدواج استان فارس اظهارداشت : مجمع خیرین ازدواج با تاکید ویژه استاندار فارس تکمیل و آماده فعالیت شد.
وی با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید گفت: افتتاح ۱۱۲۴ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ هزار میلیارد ریال از تلاشهای دولت در سال جاری است و افتتاح این مرکز خیریه نیز یکی از فعالیت های مفید دولت تدبیر و امید است.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس برنامه‌ریزی کوتاه مدت و بلند مدت را از انتظارات خود از این مجمع خوانده گفت : ترسیم افق اهداف و زمانبندی رسیدن و آن می تواند نقشه راه این مرکز خیرخواهانه باشد.
نیازی اردکانی بکارگیری و مشارکت جوانان در تصمیم گیری را لازمه عصر موجود دانست و بیان کرد: امروزه حضور و به کارگیری جوانان باعث ورود تفکر جدید و نو و همیاری آنان در اجرای برنامه‌ها خواهد شد.
وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: اکنون ۶۰ درصد جمعیت استان در شهرستان ها ساکن می باشند و توجه مجمع خیرین ازدواج به شهرستانهای استان ضروری است.
مدیر کل امور بانوان و خانواده استان فارس نیز هم افزایی مجموعه های دولتی و غیردولتی در تسهیل ازدواج جوانان را لازم دانست و افزود: با تشکیل مجمع خیرین ازدواج زمینه مناسبی فراهم شده است تا این مجمع با بهره گیری از پتانسیل گروه ها و فعالین حوزه ازدواج از جمله دفتر و امور بانوان ، دفتر امور اجتماعی استانداری فارس و کمیته امداد و دیگر نهادهای مسئول یاریگر جوانان باشند.
سیده معصومه دستغیب  بیان کرد: : در استان فارس افراد و مجموعه های متنوع در حوزه ازدواج فعالیت دارند اما متاسفانه نتایج فعالیت آنها پراکنده و نسبت به تلاش‌های انجام گرفته آنان ضعیف است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: