به گزارش خبرگزاری برنااز لرستان ؛خادمی  در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان ،اظهارکرد: امروز با دستور وزیر محترم کشور ستاد های انتخاباتی و برگزارکنندگان انتخابات در استانداری های سراسر کشور و همچنین خود وزارت کشور آغاز به کار کرد و به همین ترتیب در استان لرستان نیز ستاد انتخابات در استانداری فعالیت خود را با تعیین اعضا آغاز کرد.

او با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات، ابراز امیدواری کرد که بتوانیم مطابق با برنامه زمانی،انتخاباتی خوب، مشارکتی، رقابتی و امن را در استان لرستان برگزار کنیم.

خادمی از  مردم  لرستان دعوت کرد از امروز در فکر مشارکت در انتخابات باشند و از نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا خواست زودتر کار ثبت‌نام را آغاز کرده و به روزهای آخر موکول نکنند.

 استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در تمام مراحل انتخابات گفت : لازم است نامزدهای انتخاباتی با توجه به شرایط کرونایی، بیشتر امورات و کارهای خود را در فضای مجازی انجام دهند.

او گفت:با تمهیداتی که اندیشیده شده برای کار ثبت‌نام هیچ نیازی به مراجعه در فرمانداری ها ندارند و بنابراین از حضور در مناطق ذکر شده و همراه آوردن افراد در فرمانداری ها خودداری کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: