به گزارش خبرگزاری برنا؛ "حسین فلاح" فرماندار میبد روز شنبه در مراسم بزرگداشت روز معلم که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: دانش‌آموزان میبدی با کوشش و پیگیری معلمان و مربیان تاکنون بسیار خوب درخشیده‌اند و علی رغم این درخشش‌ها و موفقیت‌های به دست آمده گاهی شاهد کاهش قدرت تحمل دانش‌آموزان و دیگر افراد اجتماع هستیم .

وی در ادامه به پیگیری‌های انجام شده برای ۲ شیفت نشدن مدرسه‌های میبد با اجرای طرح نهضت مدرسه‌سازی و ساخت هر سال ۱۰ مدرسه در شهرستان اشاره کرد و از همراهی های امام جمعه شهرستان در این ارتباط قدردانی کرد.

وی همچنین با یادآوری پیگیری آبرسانی بهداشتی به شهرستان از اسفند ۹۹ تاکنون افزود: آبرسانی بهداشتی از زاینده رود به تمام محله‌های شهر با تلاش‌های خیرین و پیگیری‌های انجام شده توسط مسوولان و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی در حال انجام است.

رییس آموزش و پرورش میبد نیز در این مراسم از تلاش و کوشش معلمان برای ارتقای سطح علمی دانش آموزان به خصوص در وضعیت کرونا و رویارویی با مشکلات و سختی‌ها و درد و رنج‌هایی که متحمل شدند ، قدردانی کرد.

محمد رضا کارگر همچنین از محمود پاکدامن معلم ۴۳ ساله و سید بیژن افتخار زاده معلم بازنشسته  یاد کرد که در اثر به مبتلا شدن به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: