بازدید سرپرست ورزش وجوانان لرستان از پروژه های ورزشی پلدختر

سید آرش قیاسیان سرپرست ورزش وجوانان لرستان در دومین سفر خود به پلدختر از مجموعه ورزشی شهید سرمالیان این شهر بازدید کرد.

به  گزارش   خبرنگار   ورزشی  خبرگزاری  برنا  از  لرستان  ؛  قیاسیان که روز پنجم اردیبهشت ماه دوشنبه  برای دومین  بار جهت بررسی آخرین وضعین ورزش وجوانان پلدختر به این شهرستان سفرکرده بود  به همراهی سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی از مجموعه ورزشی شهید سرمالیان این شهر بازدید کرد.

سرپرست ورزش وجوانان لرستان در حاشیه این بازدید به خبرنگار برنا ، اظهار کرد:  به لحاظ اهمیت پروژه های ورزشی پلدختر برای دومین بار به صورت میدانی  در مجموعه حضور پیدا کردیم .

 قیاسیان افزود: با مساعدت های جناب آقای کاظمی نماینده محترم مردم پلدخترومعمولان در مجلس شورای اسلامی وسفر ریاست محترم جمهور به استان عتباراتی به حوزه عمرانی ورزش وجوانان شهرستان تزریق شده  است که  امیدواریم با پیگیری های مستمر و نظارت بر پروژه ها تمام نیازمندی ها و مشکلات ورزش شهرستان در زمینه های مختلف وازجمله سرانه های ورزشی تامین شود.

او با بیان اینکه با حمایت استاندار محترم و پیگیری های نماینده محترم پلدختر در مجلس برنامه هایی را  در جهت بهینه سازی و افزایش سرانه ورزشی  مد نظر داریم تا بتواند  جوابگوی حوزه های قهرمانی وتوسعه زیرساخت های ورزشی این شهرستان باشد.

قیاسیان همچنین گفت: در بحث توسعه  ورزش همگانی نیز  جشنواره های بومی و محلی  را جهت  ایجاد شور ونشاط در سطح شهرستان برگزار خواهیم کرد.

لازم به ذکر است ؛ در این بازدید زمین چمن فوتبال ورزشگاه ، استخر شنا ، سالن کاراته مورد بازدید قرار گرفت.

 همچنین سرپرست ورزش وجوانان لرستان  در جریان این سفر از چمن فوتبال شهر معمولان نیز بازدید کرد.

 پیگیری احداث سالن ورزشی روستایی افرینه نیز از دیگر مواردی بود که قیاسیان به همراه نماینده پلدختر بر لزوم تکمیل این پروژه ورزشی  تاکید کردند.

 انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده