پرداخت بخشی از معوقات پرسنل "عظیم خودرو" بروجرد

رئیس سازمان صمت لرستان از پرداخت بخشی از معوقات پرسنل عظیم خودرو بروجرد خبر داد.

به   گزارش   خبرگزاری   برنا  از   لرستان ؛  بهمن جعفری  در گفت‌وگوی خبری   درخصوص   وضعیت کارخانه عظیم خودرو بروجرد، اظهار کرد: با توجه به اینکه موضوع در مراجع قضایی در دست بررسی است، سال گذشته ۱۵۰ نفر از پرسنل و کارگران مجموعه حقوقی را دریافت نکرده بودند و با توجه به پیگیری‌های نماینده ولی‌فقیه در استان، نمایندگان مردم شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی، استاندار لرستان و پیگیری‌هایی که در وزارت صمت صورت گرفت، دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که حقوق معوق شش ماهه اول سال گذشته این افراد بود پرداخت شد.

او افزود : برای پرداخت معوقات نیمه دوم سال ۱۴۰۰ پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

جعفری تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌هایی که در وزارت صمت و مراجع قضایی در حال انجام است، امیدواریم مسائل حقوقی در اسرع وقت حل و فصل شده و امکان راه‌اندازی مجدد شرکت فراهم شود.

رئیس سازمان صمت لرستان تأکید کرد: راه اندازی مجدد شرکت عظیم خودرو بروجرد منوط به موضوعات حقوقی و قضایی، رفع مسدودی حساب‌ها و ثبت سفارش‌های مورد نیاز که منجر به تولید خودروهای مدنظر انتینگ X۷  و X۵ و فوتون ساوانا می‌شود، است.

جعفری بیان کرد: شرکت از قبل نیز پیش‌فروش‌هایی انجام دادند که متأسفانه در زمان مقرر به تعهدات خودشان عمل نکردند.

او خاطر نشان کرد: الان عمده مسائل حقوقی به عدم تعهدات شرکت عظیم خودرود بر می‌گردد که به موقع خودرو را به مشتریان تحویل ندادند.

 انتهای پیام

 

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده