رئیس جدید هیات انجمن های ورزش های رزمی مازندران انتخاب شد

مجمع انتخابات هیات انجمن های ورزش های رزمی مازندران با حضور بهتری رئیس فدراسیون، رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، بریمانی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا از مازندران ، با حضور اعضای مجمع، انتخابات  هیات انجمن های  ورزش های رزمی  مازندران  برگزار شد و وحید رضا باقری با کسب 29 رای برای 4 سال بعنوان رئیس هیات انتخاب شد.

مهندس بهتری رئیس  فدراسیون  انجمن های  ورزش های رزمی  در جمع اعضاء گفت : برگزاری این مجمع و رای قاطع اعضاء یک اتفاق خوب بود که در کمتر استانی دیده می شود.
 
وی افزود؛ انتخابات در همین جا تمام شد و از فردا باید کار و تلاش برای توسعه بیش از پیش  ورزش های رزمی   مازندران  شروع شود.
 
مهندس بهتری بیان داشت : موفقیت این هیات از همین مجمع آغاز می شود و بکارگیری ظرفیت اعضای مجمع و همینطور پتانسیل موجود در ورزش دانش آموزی، دانشجویی و بسیج ورزشکاران می تواند تعیین کننده باشد.
 
رئیس  فدراسیون  انجمن های  ورزش های رزمی  در ادامه گفت : در بعد ورز‌ش همگانی باید افزایش ورزشکاران این هیات مورد توجه قرار گیرد و حداقل نیم درصد جمعیت استان  مازندران  تحت پوشش این رشته قرار گیرند و در بعد ورزش قهرمانی که  مازندران  همواره سرآمد بوده و همواره جزو سه تیم اول کشور محسوب می شود.
 
وی از دکتر رنگرز که مدیری ورزشی و از مفاخر ورز‌ش کشور هستند به جهت حمایت های صورت گرفته تقدیر کرد و گفت : آقای فرشاد آذری نیز در زمان مسئولیت سرپرستی هیات تلاش فراوان داشتند که از ایشان نیز تشکر میکنم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان  مازندران  نیز در این مجمع، انجمن های  ورزش های رزمی  را یکی از هیات های پرافتخار استان دانست و گفت : از حمایت و همراهی  فدراسیون  محترم انجمن های  ورزش های رزمی  برای کمک به ورزش  مازندران  قدردانی می‌کنم و خوشحالم که پس از فراز و نشیب های مختلف، مجمع انتخابات این هیات برگزار گردید.
 
دکتر رنگرز در ادامه افزود؛ مجمع طبق اساسنامه و آیین نامه انتخابات هیات های ورزشی برگزار شد و خود را متعهد می‌دانیم از رئیس منتخب مجمع در جهت اعتلا و توسعه ورزش استان حمایت کنیم.
 
حسین بریمانی معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان  مازندران  نیز در این مجمع با ارائه گزارشی از روند برگزاری انتخابات تاکید کرد ‌اداره کل ورزش و جوانان  مازندران  و در راس دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان، در نهایت بی طرفی تمام تلاش خود را برگزاری انتخابات سالم بکار گرفتند.
 
گفتنی است در پایان این مجمع از فرشاد آذری سرپرست سابق هیات و ناظریان دبیر هیات تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده