نواخته شدن زنگ سپاس معلم در مدارس مازندران

زنگ سپاس معلم به مناسبت آغاز گرامیداشت هفته معلم و با حضور مسئولان استانی در مناطق مختلف استان از جمله دبیرستان شاهد دختران ناحیه یک ساری نواخته شد.

به گزارش خبرگزارش خبرگزاری برنا از مازندران ، زنگ سپاس معلم با حضور نماینده ولی فقیه در مازندران پیش ازظهر دوشنبه در دبیرستان شاهد ساری نواخته شد.

قاسم مهدوی معاون آموزش و پرورش مازندران  با اشاره به اینکه معلمان با شرایط خاصی روبرو هستند، افزود: معلمان در شرایط کرونا و پساکرونا خوش درخشیدند و جهادگرانه پای کار آمدند و اقدامات هوشمندانه ای انجام دادند تا مسیر و جریان آموزش متوقف نشود.

وی افزود: اگر معلمان و خانواده‌ها نبودند جریان آموزش در کرونا دچار آسیب‌های جدی می‌شدند و معلمان متعهدانه پای کارآمدند و درک شرایط و این موضوع که نقش ما چه می‌شود را معلمان به خوبی ایفا کرده اند.

وی با اظهار اینکه معلمان مسیر را مشخص می‌کنند و شخصیت آنان است که اندیشه‌های دانش آموزان را می‌سازد، درباره طرح رتبه بندی معلمان افزود: معلمی کار دشواری بوده و دغدغه‌های زیادی دارد و رتبه بندی معلمان در حال تدوین آئین نامه اجرایی است.

مهدوی معیشت معلمان را بسیار مهم دانست و گفت: اگرچه معلمان انسان‌های صبوری هستند که هوشمندانه عمل می‌کنند اما دغدغه‌های معیشتی آنان مهم است و تلاش می‌شود تا منزلت وجایگاه معلمی مدنظر قرار گیرد و نیازهای اولیه و مهم در طرح رتبه بندی معلمان دیده می‌شود./مهر

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده