استاندار اردبیل : روحیه جهادی کلید رفع محرومیت‌ها و مشکلات است

عاملی استاندار اردبیل، روحیه جهادی کلید رفع محرومیت‌ها و مشکلات است.

به گزارش خبرگزاری برنا از اردببل، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در رزمایش سراسری جهادگران فاطمی استان در ورزشگاه تختی اردبیل اظهار کرد: روحیه جهادی کلید رفع محرومیت‌ها بوده و رفع مشکلات با این روحیه امکان‌پذیر است؛ فعالیت جهادی منحصر به زمان جنگ نیست و در شرایط کنونی نیز برای عمران، آبادانی و محرومیت‌زدایی، نیازمند کار جهادی هستیم.

وی افزود: جهاد در راه خدا فقط به‌صورت جانی نیست و همه می‌توانند با ظرفیت‌ها و استعدادهای خود از جمله علم، مال، تخصص و گره‌گشایی از کار مردم، در مسیر اقدام جهادی گام بردارند که این تلاش و کار به رشد تعالی و توانمندی فرد نیز منجر می‌شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: کار به‌خاطر خدا از مهم‌ترین ویژگی‌های کار جهادی است و همچنین قرار گرفتن در مقابل نیروهای منفی از جمله نفس و دشمن، از دیگر شاخصه‌های اقدامات جهادی بوده و با راحت‌طلبی و عافیت‌طلبی، این نوع اقدامات محقق نمی‌شود.

انجام هماهنگی‌های لازم برای اختصاص امکانات به گروه‌های جهادی

عاملی بیان کرد: با توجه به ورود دولت به‌منظور همکاری با جهادگران در راستای رفع محرومیت‌ها، برای اختصاص امکانات به گروه‌های جهادی جهت محرومیت‌زدایی در سطح استان هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: فعالیت بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ گروه جهادی در استان اردبیل نشان‌دهنده وجود سرمایه بالای انسانی است که از اقدامات جهادی می‌توان به احداث بیش از ۹۰۰ واحد مسکن محرومان، احداث پل‌ها و سدهای معیشتی و آغاز آب‌رسانی به ۴۵۴ روستا اشاره کرد.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده