۲۰ طرح عمرانی در سطح شهر خرم آباد فعال است

شهردار خرم آباد گفت : شهر خرم‌آباد دارای بیش از ۶۳ هزار سال قدمت انسانی است.

به  گزارش  خبرگزاری  برنا  از   لرستان   ؛  سعید فتوحی  عصر سه شنبه در مراسم نکوداشت ، اظهار کرد  : شهر خرم‌آباد بیش از ۶۳ هزار سال قدمت انسانی دارد و با توجه به قدمت بالای این شهر تاریخی بیش از گذشته می بایست توجه ویژه به آن داشت.

شهردار خرم آباد  افزود: باتوجه به داشته های شهر خرم‌آباد و پتانسیل آن می بایست توجه ویژه به توسعه آن داشت و در همین راستا بایستی توانمندی خرم‌آبادیهای مقیم مرکز را بکار گرفت .

او بیان  کرد: در حال حاضر ۲۰ طرح عمرانی در سطح شهر فعال است که از مهمترین این طرحها می توان به پارک خاطره ها در پشت بازار ، بام جنوب شهر ، پارک مشاهیر خرم آباد و پارک بانوان جنوب شهر در گلدشت اشاره کرد.

فتوحی  با اشاره به در حال بهره برداری بودن شهربازی کیو ، گفت: این شهربازی با مشارکت بخش خصوصی پس از سالها تعطیلی بازسازی شده و به عنوان بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهربازی خرم آباد که سال‌ها به دلیل اختلاف سرمایه‌گذار و شهرداری تعطیل و متروک شده بود ، در حال بهره برداری است .

شهردار خرم آباد بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اشاره کرد و یادآورشد : برای اولین بار بودجه شهرداری جهش خوبی داشته است به طوری که رقم مصوب بودجه از ۳۲۰ میلیارد تومان در سال گذشته ، به۷۰۹ میلیارد تومان بودجه مصوب افزایش پیدا کرده است که با برنامه ریزی های صورت گرفته محقق خواهد شد.

انتهای پیام

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار استان ها

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار استان ها

  اخبار برگزیده