توقیف ۷۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در خرم آباد

فرمانده انتظامی خرم آباد از توقیف 71 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در 24 ساعت گذشته این شهرستان خبر داد.

به  گزارش  خبرگزاری  برنا  از  لرستان  ؛  سرهنگ" نبی اله قاسمی "در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار کرد: طرح عملیاتی برخورد با موتورسیکلت سواران و خودروهای متخلف و مزاحم با هدف افزایش ضریب امنیتی و ایجاد فضای امن برای شهروندان و برخورد با آلودگی های صوتی به اجرا گذاشته شد.

او افزود: ماموران انتظامی خرم آباد در قالب این طرح 38 دستگاه خودرو و 33 دستگاه موتورسیکلت را به علت عدم نصب پلاک، سبقت غیرمجاز، آلودگی صوتی، پلاک مخدوش، حرکات نمایشی، عدم ارائه گواهینامه، عدم ارائه مدارک موتورسیکلت و عدم استفاده از کلاه ایمنی توقیف کردند.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه در حاشیه این طرح  از کشف 2 دستگاه خودروی مسروقه  خبرداد، گفت: با توجه به اینکه پلاک مهمترین مشخصه شناسایی وسیله نقلیه است و تردد وسایل نقلیه بدون پلاک در سطح معابر جرم است و همچنین اشخاصی که در مشخصات اعداد و ارقام پلاک وسیله نقلیه خود تغییر ایجاد کرده باشند ضمن اعمال قانون و متوقف کردن وسیله نقلیه، به مراجع قضائی نیز معرفی خواهند شد.

فرمانده انتظامی خرم آباد در پایان به رانندگان توصیه کرد؛ برای ایمنی در تردد و امنیت در حوزه ترافیک قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند در غیر این صورت نه تنها زمینه بروز حوادث و ایراد صدمه و خسارت را برای خود و دیگران فراهم می آورند بلکه در نهایت متحمل پرداخت جریمه و زیان های اقتصادی می شوند.

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده