40 نقطه شهر کرج میزبان پویش علوی می‌شود

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری پویش علوی در ۴۰ نقطه شهر با محوریت مساجد و محلات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، محسن برجی اظهار کرد: امروز جامعه ما نیاز به شورونشاط اجتماعی دارد لذا باید برگزاری جشن‌ها را به محله‌های کرج انتقال دهیم.

وی با اشاره به اینکه محوریت برگزاری جشن‌های مناسبتی تنها نباید تالار نژاد فلاح باشد، عنوان کرد: با توجه به سیاست شورای ششم در بحث یکسان‌سازی خدمات در محله‌های کرج همچنین توسعه خدمات در محله‌های کم برخوردار، ممکن است برخی از شهروندان امکان حضور در تالار نژاد فلاح را نداشته باشند، بر همین اساس مدیریت شهری به وظیفه خود عمل کرده و جشن را به محله‌ها می‌برد.

این مسول با تأکید بر این موضوع که امروز جامعه ما نیاز به شورونشاط اجتماعی دارد، به پویش مهر علوی دربی منویات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، جهت گرامیداشت دهه ولایت اشاره کرد و افزود: این پویش در ۴۰ نقطه شهر با محوریت مساجد، محلات و شهرداری کرج برگزار خواهد شد.

برجی در پایان اضافه کرد: سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کرج تلاش خود را برای ارتباط بهتر و تزریق نشاط اجتماعی به شهر و شهروندان در همه امور انجام خواهد داد.

انتهای پیام

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده