سکوی سوم تیمی در تصاحب پاورلیفتینگ کاران نابینای کردستانی

تیم پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان استان کردستان در پایان رقابت های قهرمانی که به میزبانی رشت برگزار شد توانست با کسب چهار مدال نقره و برنز عنوان سوم تیمی را بدست آورد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ هجدهمین دوره رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی نابینایان و کم بینایان کشور که به عنوان انتخابی تیم ملی محسوب می شد با حضور حدود ۶۰ ورزشکار این رشته از استان های مختلف برگزار شد و شرکت کنندگان به مدت ۲ روز و طی روزهای 29 و 30 تیرماه در ۱۰ وزن در سالن تختی بخش لشت نشای شهرستان رشت با هم به رقابت پرداختند.

در این دوره از رقابت ها ورزشکارانی از استان های گیلان، مازندران، گلستان، قزوین، خراسان رضوی، فارس، یزد، اصفهان، لرستان، کردستان و تهران حضور داشتند که در حرکات پرس سینه، اسکات و لیفت با هم به رقابت پرداختند.
 
در پایان این مسابقات، تیم پاورلیفتینگ نابینایان و کم بینایان مازندران با کسب ۶۳ امتیاز و تصاحب چهار مدال طلا، عنوان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد، تیم گیلان با ۶۳ امتیاز و تصاحب سه مدال طلا، دوم شد و تیم کردستان نیز با بدست آوردن 2 مدال نقره و 2 مدال برنز روی سکوی سوم قرار گرفت.
 
در نتایج وزن 125+ کیلوگرم "عبدالله فر مرادی" و در وزن 82.5 کیلو نیز "محمد جواهری" 2 نشان نقره را برای تیم کردستان کسب کردند.
 
همچنین عادل کاظمی و پوریا خزائی فر به ترتیب در اوزان 75 و 125 کیلوگرم 2 نشان برنز را به خود اختصاص دادند.
 
گفتنی است؛ نفرات برتر این رقابت ها از سوی کادر فنی فدراسیون به اردوی تیم ملی پاورلیفتینگ کشور دعوت می‌شوند.
 
تیم ملی پارولیفتینگ نابینایان و کم‌بینایان ایران که چند دوره عنوان قهرمانی رقابت های جهانی را در اختیار دارد، قرار است در رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی جهان که مهرماه امسال به میزبانی کشور مصر برگزار می شود، حضور پیدا کند.

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده