آماده باش گشت های عملیاتی راهداری لرستان برای مقابله با سیل احتمالی

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت:تمام گشت های عملیاتی راه وترابری استان برای مقابله با سیل احتمالی به حالت آماده باش درآمده اند.

به  گزارش  خبرگزاری  برنا  از  لرستان  ؛  مرتضی شیروانی  روز پنج شنبه در این خصوص ، اظهار کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیلاب در مناطقی از استان و تصمیمات شورای مدیریت بحران، تمام گشت های عملیاتی راه و ترابری این اداره کل در قالب ۳۲ تیم متشکل از نیروی انسانی و ماشین آلات به حالت آماده باش درآمده اند.

او افزود: بنا به نقشه های جوی، بیشترین احتمال سیلاب در شهرستان های الیگودرز، ازنا، خرم آباد و دورود وجود دارد از این رو استقرار گشت های راه و ترابری در این مناطق بیشتر از سایر نقاط استان می باشد.

 شیروانی تصریح  کرد: در این راستا به تمام روسای ادارات راهداری شهرستان های تابعه و پیمانکاران پروژه های اجرایی و همچنین کارخانجات آسفالت و شن و ماسه اعلام شده است که نسبت به انتقال ماشین آلات و سایر تجهیزات قالب بندی و آرماتوربندی و... از مسیر سیلاب به نقاط امن اقدام نمایند.

او  از هم استانی ها خواست ضمن پرهیز از سفرهای غیرضروری و توقف در کنار مسیل ها و رودخانه ها، پیش از سفر حتما در تماس با تلفن گویای ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای لرستان از وضعیت محورها مطلع شوند.

 انتهای پیام

 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده