رفع آبگرفتگی روستای سیل زده پرسک در سلسله

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: آبگرفتگی روستای پرسک سلسه که درپی بارش های شب گذشته اتفاق افتاده بود با تلاش راهداری و دیگر دستگاه ها در کوتاه ترین زمان برطرف شد.

به گزارش  خبرگزاری  برنا  از  لرستان  ؛  مرتضی شیروانی روز یکشنبه به خبرنگاران ، اظهار کرد : درپی بارش های شب گذشته در شهرستان الشتر، منازل مسکونی روستای پرسک دچار آبگرفتگی شده بود که با تلاش راهداران سختکوش شهرستان، بکارگیری تمام امکانات در کنار سایر دستگاه های امدادی و خدمت رسان و با مدیریت میدانی فرماندار الشتر در کوتاه ترین زمان برطرف شد‌.

او  افزود: خوشبختانه کار امدادرسانی و رفع آبگرفتگی از همان دقایق اولیه طغیان کانال آب به سمت منازل مسکونی اهالی روستای پرسک آغاز شد و با همراهی مردم و جدیت تمام راهداران و سایر دستگاه های امدادی و خدمات رسان تا طلوع خورشید، این مشکل مرتفع شد.

شیروانی با بیان اینکه راهداران در این شب بحرانی، لحظه ای پلک بر هم نگذاشتند تا آسیبی متوجه مردم نشود، از تلاش بی وقفه رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و راهداران شهرستان الشتر و تعامل بین بخشی اعضای شورای مدیریت بحران این شهرستان قدردانی کرد.

 انتهای پیام

 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده