۶ مصدوم در تصادف رانندگی محور سنندج_ مریوان

۶ مصدوم در تصادف رانندگی محور سنندج_ مریوان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در تصادف دو خودوروی سواری در محور سنندج _مریوان ۶ نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان؛ رضا پیرا رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: ساعت ۲۰:۴۴ شامگاه گذشته در محور سنندج-مریوان نزدیک روستای آجگره تصادف بین خودرو‌های سواری تیبا با پیکان رخ داده و سریعا سه تیم از نیرو‌های فوریت‌های پزشکی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان اضافه کرد: برای ارائه خدمات فوریتی به مصدومین این حادثه سه کد شامل کد‌های صوفیان، منطقه ۴ و منطقه دو سنندج اعزام شدند.

او با اشاره به این که در این تصادف شش نفر مصدوم شدند، بیان کرد: یک نفر از آنان به صورت سرپایی درمان و پنج نفر دیگر با آمبولانس‌ها برای ادامه روند درمان به بیمارستان کوثر منتقل شدند.

پیرا با بیان اینکه، ادامه روند درمان و اقدامات درمانی تکمیلی برای نجات جان مصدومین این تصادف در بیمارستان کوثر سنندج در حال انجام است، گفت: مصدومین دو مرد ۲۷ و ۳۴ ساله، یک دختر شش ساله و سه خانم ۲۴، ۵۰ و ۵۳ ساله بودند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان اعلام کرد: با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت تمامی مصدومین در وضعیت پایدار بوده و حال عمومی آنان رضایت بخش گزارش شده است.

انتهای پیام/ 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده