بازداشت متخلفان چهارشنبه آخر سال تا پایان نوروز

بازداشت متخلفان چهارشنبه آخر سال تا پایان نوروز

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: تمام کسانی که در چهارشنبه آخر سال توسط پلیس دستگیر شوند تا پایان نوروز بازداشت خواهند بود و هیچ گونه تخفیفی برای آنها متصور نیست.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، سردار حمید هداوند ظهر یکشنبه، با بیان اینکه پلیس برای پیشگیری از حوادث تلخ و ناگوار در چهارشنبه آخر سال با جدیت با فروشندگان مواد محترقه غیرمجاز برخورد می کند، بیان داشت: مجموعه فرماندهی انتظامی به عنوان خادم مردم به هیچ عنوان با شادی و نشاط مردم مخالف نیست، اما در سال های اخیر افرادی سودجو با فروش مواد محترقه خطرناک باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیر برای بخشی از شهروندان می شوند که پلیس با جدیت با این افراد برخورد می کند. 

وی با اشاره به اجرای طرح های متعدد برخورد با فروشندگان مواد محترقه خطرناک و غیرمجاز، افزود: بحمدالله با تلاش شبانه روزی همکاران بنده در فرماندهی انتظامی استان البرز تا به این لحظه یک میلیون و ۸۰۰ هزار  عدد انواع مواد محترقه غیر مجاز در سطح استان کشف شده و در این زمینه ۳۶ نفر نیز دستگیر شدند. 

ارشدترین مقام انتظامی استان البرز اضافه کرد: همچنین با اقدامات اطلاعاتی پلیس، از دستگیرشدگان طرح مبارزه با فروش مواد محترقه خطرناک بیش از ۲هزار و ۵۰۰ کیلوگرم پیش‌ساز مواد منفجره کشف شد. 

این مقام ارشد انتظامی ضمن هشدار به افرادی که قصد آزار و اذیت شهروندان در چهارشنبه آخر سال را دارند، تصریح کرد: تمام کسانی که در چهارشنبه آخر سال توسط پلیس دستگیر شوند تا پایان نوروز بازداشت خواهند بود و هیچ گونه تخفیفی برای آنها متصور نیست. 

سردار هداوند در پایان به خانواده‌ها توصیه کرد: تا در این ایام نظارت بیشتری بر رفتار نوجوانان و جوانان خود داشته باشد تا شاهد حوادث جبران ناپذیر برای آنها نباشیم.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده