طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ از فردا در کردستان آغاز می‌شود

طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ از فردا در کردستان آغاز می‌شود

طرح نورزی پلیس راه و راهنمایی و رانندگی با همکاری راهداری، هلال احمر و اورژانس از فردا چهارشنبه ۲۴ اسفند در استان کردستان آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از کردستان: فرمانده انتظامی کردستان در آیین رزمایش طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ در سنندج اظهار کرد: این طرح به مدت ۲ هفته با حضور ۲ هزار نفر از کارکنان دستگاه های مسئول و تا روز ۱۴ فروردین ادامه خواهد داشت.

سردار علی آزادی با بیان اینکه پلیس همراه دیگر دستگاه ها با تمام تجهیزات، محیطی امن را برای مسافران نوروزی فراهم می کند، افزود: پلیس با ۷۵۰ دستگاه خودرو در استان به مردم خدمات می دهد و ۲ بالگرد نیز در اختیار هلال احمر و اورژانس قرار می گیرد.

وی ابراز امیدواری کرد خدمات بهتر و به موقع به مردم و با کمترین خسارت ارائه شود و اضافه کرد: یکی از مواردی که حائز اهمیت بوده رعایت قوانین و مقررات است.

 

طرح تشدید مقابله با سرقت

فرمانده انتظامی کردستان از برگزاری طرح تشدید مقابله با سرقت و سارقان حرفه ای همزمان با طرح نوروزی خبر داد و گفت: این طرح از ۲ هفته قبل شروع شده و در ایام نوروز با شدت بیشتری اجرا خواهد شد.

سردار آزادی افزود: ۶۰ دستگاه خودرو به ناوگان انتظامی استان برای بحث پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با جرایم خشن الحاق می شود.

وی همچنین به طرح جمع آوری مواد محترقه و آتش زا اشاره کرد و افزود: پلیس از امروز و به ویژه عصر، حضور فعال تری خواهد داشت تا محیطی امن برای مردم فراهم کند و با شادی و آرامش به شادی بپردازند.

فرمانده انتظامی کردستان از مردم خواست سنت دیرینه چهارشنبه سوری را در محلات خود برگزار کنند و باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران نشوند.

وی ادامه داد: ممکن است افرادی آگاهانه یا از روی ناآگاهی، قصد اخلال در نظم عمومی داشته باشند که پلیس با آن به شدت برخورد خواهد کرد، چرا که آرامش مردم خط قرمز پلیس است.

سردار آزادی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون و به ویژه در یک ماه اخیر، چهار میلیون و ۶۵۰ هزار عدد انواع مواد محترقه و آتش زا در مناطق مختلف استان کشف و ضبط شد.

​انتهای پیام/
آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده