انهدام باند حرفه ای قاچاق ۲ هزار میلیارد تومانی ارز در مازندران

انهدام باند حرفه ای قاچاق ۲ هزار میلیارد تومانی ارز در مازندران

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از انهدام یک باند قاچاق حرفه ای ارز به ارزش ۲هزار میلیارد تومان در این استان خبر داد. ‎

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا از مازندران ، روح الله سلگی در جلسه کمیسیون مقابله با قاچاق کالا و ارز مازندران با حضور روسای کمیته های مربوطه و شرکت وبیناری فرمانداران استان، افزود: اعضای این باند ۱۸ نفره طی روزهای اخیر توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرهای آمل و بابل بدام افتادند.

سلگی، معاون استاندار مازندران همچنین با اشاره به تلاش موثر تلاشگران اداره کل اطلاعات مازندران در زمینه مقابله با باندهای سازمان یافته قاچاق، افزود: با تلاش ویژه سربازان گمنام امام زمان طی روزهای گذشته یک شبکه شرط بندی و قمار با حجم کلاهبرداری ۵۰۰ میلیارد تومانی در مازندران متلاشی شد.

معاون استاندار مازندران یادآورشد: امسال ۳۳۰ میلیارد تومان کالای قاچاق در مازندران کشف و ضبط شد که منابع حاصل از فروش این کالاها به خزانه دولت رفت.

سلگی با اشاره به مشکل قاچاق چوب در مازندران از طرح ویژه تشدید برخورد با قاچاقچیان چوب در این استان خبر داد و افزود: با تشکیل قرار گاه مبارزه با قاچاق چوب در مازندران، امنیت قاچاقچیان محصولات جنگلی در این استان برهم خواهد خورد.

وی با اشاره به سیاست اقتصادی منسجم دولت که موجب کاهش قاچاق در حوزه آرد و نان و فرآورده های غذایی شد، افزود: باتقویت نظارتهای قانونی و تمرکز بر حوزه پیشگیری فعالیت های کنترلی در این بخش تشدید خواهد شد.

معاون استاندار مازندران با اظهار این که تشدید مبارزه با قاچاق موجب رونق تولید و پویایی اقتصاد خواهد شد، عنوان کرد: با تلاش های دستگاه های مسئول مدت زمان رسیدگی به پرونده های تعزیرات در مازندران به ۱۴ روز کاهش یافت.

در این جلسه تنی چند از فرمانداران استان در زمینه مبارزه با قاچاق سوخت، محصولات بهداشتی و تامین نیازهای بخش خدمات کشاورزی در سال آینده گزارشی ارائه کردند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده