وزیر کشور: خدمت به زائران بارگاه رضوی افتخار بزرگی برای مشهدی‌ها است

وزیر کشور: خدمت به زائران بارگاه رضوی افتخار بزرگی برای مشهدی‌ها است

وزیر کشور گفت: خدمت به زائران بارگاه منور رضوی افتخار بزرگی است که نصیب مردم مشهد شده است و آنان با روی باز و گشاده از مهمانان حضرت رضا (ع) استقبال می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، احمد وحیدی در حاشیه بازدید از ایستگاه های استقبال از زائر و آماده سازی محل های خدمت به زائران رضوی در مشهد افزود: شهرداری مشهد نیز با برپایی ایستگاه های استقبال از زائر، کار ارزشمندی کرده است و این در حالی است که هنوز در ابتدای راه استقبال از زائران قرار داریم و یقینا در چند روز آینده شاهد افزایش شمار زائران خواهیم بود.

وزیر کشور امروز در سفری یک‌روزه به مشهد با سرکشی از برخی محل های آماده شده برای خدمت رسانی به زائران بارگاه منور رضوی، کیفیت و نحوه ارائه خدمت به مهمانان حضرت رضا (ع) را مورد بررسی قرار داد.

وی که توسط استاندار خراسان رضوی و فرماندار مشهد همراهی می شد، با حضور در خیابان وحدت از یک سالن ورزشی که توسط شهرداری مشهد برای اسکان اضطراری مسافران آماده سازی شده دیدن کرد و سپس به خیابان طبرسی رفت تا با شرایط توزیع ارزاق عمومی برای زائران آشنا شود.

بازدید از قرارگاه نظارت و بازرسی اداره کل صمت، راه آهن مشهد و وضعیت آماده سازی مدارس مشهد برای اسکان موقت زائران توسط اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، از دیگر برنامه های وزیر کشور بود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده