برگزاری پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان خرم آباد

برگزاری پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان خرم آباد

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خرم آباد با موضوع مشارکت های اجتماعی جوانان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛ پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خرم آباد به ریاست معاون فرماندار و با موضوع مشارکت های اجتماعی جوانان در محل سالن فرمانداری خرم آباد برگزار شد.

حسینی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری خرم آباد در این جلسه ضمن تقدیر از همه اعضا در برگزاری جلسات ستاد در سال ۴۰۱ ،مشارکت اجتماعی جوانان در جامعه را یکی از نیازهای ضروری دانست و اظهار کرد:  قطعا با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد میتوان به سوی حل مشکلات پیش رفت.

وی استفاده از توانایی های جوانان عضو سازمان های مردم نهاد را یکی از برنامه های اصلی دولت بر شمرد و از دستگاه های عضو خواست این موضوع را با حساسیت بیشتری پیگیری نمایند.

رضا داوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرم آباد نیز با تقدیر از تلاش های یکساله اعضای ستاد در پیگیری امور مربوط به جوانان،اقدام به ارائه گزارشی از روند تشکیل جلسات ستاد در سالجاری کرد.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت اجتماعی جوانان در پیشبرد امورات جامعه، خاطرنشان کرد: ستاد ساماندهی امور جوانان وظیفه مهمی در هدایت مشارکت اجتماعی جوانان داشته و بستر لازم برای پیگیری مطالبات جوانان را فراهم می کند.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده