توزیع ۳۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی توسط قرارگاه مدینه منوره نزسا

توزیع ۳۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان هرمزگانی توسط قرارگاه مدینه منوره نزسا

در آستانه ماه مبارک رمضان ، بیش از ۳۰۰۰ سبد غذایی و معیشتی در بین محرومان و نیازمندان استان هرمزگان توزیع شد.

به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، این سبد اهدایی به ارزش ریالی یک میلیون و یکصد هزار تومان شامل اقلامی چون برنج، روغن ، ماکارونی ؛ حبوبات ( نخود ، عدس و لپه ) است که در بین اقشار محروم و کمتر برخوردار شناسایی شده در استان هرمزگان توزیع می شود .

سرهنگ شهرام اسکندری معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه منوره در حاشیه اهدای این بسته های کمک معیشتی گفت: نیروی زمینی سپاه اقدامات بسیار خوبی را با محوریت مردمیاری و محرومیت زدایی در منطقه جنوب انجام داده و در راستای لبیک به فرمان امام خامنه‌ای عزیز مبنی بر اجرای رزمایش مواسات و همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا؛ افتخار داریم در ماه مبارک رمضان که ماه انفاق و ایثار می‌باشد تعداد ۳۰۰۰ سبد اقلام غذایی و معیشتی در بین نیازمندان شناسایی شده در استان هرمزگان توزیع کنیم .

وی تاکید کرد: شان ما خادمی و خدمتگزاری به مردم است و جنس خدمت محدود به حوزه های امنیتی و دفاعی نیست و با تبعیت از فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنار اجرای ماموریت های ذاتی در حوزه نظامی و امنیتی، تا ریشه‌کن شدن همه مظاهر محرومیت آرام نخواهیم نشست.

 معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه منوره گفت: این بسته های معیشتی طی دو روز با حفظ شأن و کرامت انسانی در بین اقشار نیازمندی که توسط هیئت امنای مساجد در محلات و پایگاه های بسیج در سطح شهرستان ها شناسایی شده اند توزیع می شود.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده