کاهش سرعت مجاز خودرو ها در محورهای مواصلاتی لرستان با هدف ارتقا ایمنی سفرهای نوروزی

 کاهش سرعت مجاز خودرو ها در محورهای مواصلاتی لرستان با هدف ارتقا ایمنی سفرهای نوروزی

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی لرستان گفت : با هدف ارتقاء ایمنی سفرهای نوروزی در بخش ناوگان حمل مسافر طرح کاهش سرعت مجاز خودرو ها در طرح نوروزی سال 1402 اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان؛  سرهنگ "محمدزارعی"در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار کرد: در اجرای مصوبات جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح های ویژه ترافیکی نوروز، طرح کاهش 10 کیلومتر بر سرعت مجاز خودروها در ترددهای بین شهری در طول اجرای این طرح به مرحله اجرا گذاشته شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت سلامت سفرهای هموطنان با ناوگان اتوبوس برون شهری و برای پیشگیری از وقوع سوانح ترافیکی در این حوزه، طرح مذکور با نظارت پاسگاه های پلیس راه انجام می شود.

سرهنگ زارعی بیان کرد: مسافران اتوبوس ها می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف رانندگان اتوبوس در طول سفر از طریق سامانه پیامکی 110120 مراتب را اعلام تا در اولین پاسگاه پلیس راه موضوع رسیدگی و با تخلف ارتکابی برخورد قانونی لازم انجام گردد.

رئیس پلیس راه  انتظامی  لرستان در خاتمه گفت: با توجه به اهمیت و مسئولیت بالای رانندگان اتوبوس به آنان توصیه می شود قوانین و مقررات ترافیکی را در اولویت کاری خود قرار دهند تا بتوانند خدمات مطلوبی همچون سال های گذشته به مسافران ارائه نمایند.

انتهای پیام 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار استان ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار استان ها

    اخبار برگزیده