به گزارش خبرنگار برنا در اردبیل، به نقل از روابط عمومی فرمانداری، جواد زنجانی در نشستی با کارکنان فرمانداری اردبیل افزود: نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام دولت و ملت با همدلی و همزبانی بستر و زمینه ای را فراهم کرده تا دولت و ملت در کنار هم و در یک مسیر بتواند در رفع مشکلات و نارسایی های کشور به ویژه در بخش های اقتصادی و فرهنگی گام های جدی و اساسی بردارند.

وی گفت: این پیام نوروزی مقام معظم رهبری حکایت از اتحاد و انسجام واقعی دارد که باید در عمل شاهد به نمایش گذاشته شدن آن باشیم تا یک فرصت سازی برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی عینیت یافته و تحقق یابد.

زنجانی ، رویکرد دولت یازدهم را رویکردی مردم مدارانه بر اساس معیار عقلانیت و پیشبرد درست اهداف و برنامه ها دانست و افزود: خادمان و تلاشگران عرصه عمران و آبادانی و توسعه و پیشرفت کشور بر این باورند که با پشتیبانی و حمایت مردم هم در عرصه داخلی و هم عرصه خارجی می توان به موفقیت های بسیار بزرگی دست یابفت.

وی اظهار کرد: حرکت همسو و همراه دولت و مردم می تواند بسیاری از مشکلات و نارسایی ها را برطرف کرده و انقلاب اسلامی را به یک نقطه صیانتی بکشاند.

فرماندار اردبیل ادامه داد: مردم همواره در فراز و نشیب های انقلاب در صحنه حاضر بوده اند و دولت با درک درست از مطالبات آنها بستر تحقق اهداف را فراهم کرده که قطعا امسال نیز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری تحقق این همدلی و همزبانی بیش از گذشته مورد توجه و دقت نظر است.

زنجانی بیان کرد: تا زمانی که دولت و ملت در کنار هم باشند نظام اسلامی از هر گونه توطئه ، هجمه و تهدید بیگانگان در امان خواهد بود و انقلاب اسلامی به یک نقطه تکاملی دست پیدا خواهد کرد که اسباب حیرت و تعجب دشمنان نیز ایجاد می شود.

وی افزود: در سالی که مزین به عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی است هم خدمتگزاران در سنگر خدمت رسانی و هم مردم در پشتیبانی از مسوولان دلسوز باید از هیچ تلاش و جدیتی فرو نگذارند و در صحنه عمل نمود این همدلی و همزبانی را نشان داده و کشورمان را از وضعیت پیش آمده به سمت شرایط مطلوب سوق دهند.