به گزارش خبرگزار ی برنا از سمنان، تجلیل از فعالین و برترین های اوقات فراغت سال 1393 در شهرستانهای استان سمنان برگزار شد .

فتاحی، مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری جشنواره اوقات فراغت با هدف تجلیل از فعالین و برترین های اوقات فراغت شهرستان ها در سال ۱۳۹۳ در قالب جشنواره  اوقات فراغت و جلسات ستاد ساماندهی در شهرستانها خبر داد.

     دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان در جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان که با حضور روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و روسای گروههای فرهنگی– تربیتی، ساماندهی امور جوانان و مشارکتهای اجتماعی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد ، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها در حوزه اوقات فراغت در سال ۱۳۹۳ و  با تاکید بر اینکه موضوعات حوزه اوقات فراغت از مسائل اصلی حوزه جوانان می باشد ، از آنها خواست تا در سال جدید با جدیت بیشتر امور مربوط به اوقات فراغت را در شهرستانها پیگیری نمایند .

     همچنین در این جلسه مقرر گردید در شهرستانها با حضور فرمانداران ، در قالب جشنواره پایانی اوقات فراغت و یا جلسه ستاد ساماندهی ، دستگاه های فعال در حوزه اوقات فراغت در سال ۹۳ در سطح شهرستانها، پایگاههای برتر اوقات فراغت و تیم های نظارت و ارزیابی ، با تندیس و هدایای ارزشمند مورد تجلیل و قدردانی قرار بگیرند.

     لازم بذکر است در این جلسه از روسای ورزش و جوانان شهرستانهای استان به پاس پیگیری ها و تلاش های آنان بعنوان دبیران ستادهای شهرستانی ساماندهی امور جوانان تقدیر گردید.