به گزارش خبرگزاری برنا از آذربایجان غربی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان غربی با اعلام این خبر گفت: دوره های آموزشی کارکنان شهرداری های استان در سال گذشته بصورت دوره های حضوری و غیر حضوری به مدت 2412 ساعت و با حضور 9542نفر برگزار شده است که با اتمام این دوره ها آزمون های نهایی اردیبهشت امسال در ارومیه برگزار می شود.

علی داداش زاده افزود: این آزمون ها به تفکیک محل برگزاری آزمون از تاریخ 11 اردیبهشت ماه لغایت 25 همان ماه برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد: براساس برنامه زمانبندی، آزمون دوره های برگزار شده در مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی استان روز جمعه یازدهم اردیبهشت ساعت 12 در محل این مرکز و آزمون دوره های برگزار شده در مرکز آموزش دانشگاه صنعتی ارومیه نیز روز جمعه هیجدهم اردیبهشت ساعت 12 در محل این دانشگاه برگزار می شود.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه سئوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای است نیز افزود: آزمون دوره های برگزار شده در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی نیز روز جمعه بیست و پنجم اردیبهشت ماه ساعت 12 در محل این مرکز برگزار می شود.

گفتنی است، محل برگزاری آزمون پایان دوره آموزشی کارکنان شهرداری های استان به شرح ذیل می باشد.

1. مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی استان: ارومیه– خیابان عمار- خیابان مدیریت صنعتی– سازمان مدیریت صنعتی

2. مرکز آموزش دانشگاه صنعتی ارومیه: ارومیه ابتدای جاده بند– دانشگاه صنعتی

3. مرکز آموزش جهاد دانشگاهی: ارومیه– جهاد سلماس– جاده کولق– جهاد دانشگاهی