به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شاهرود، فرمانده، معاونین و پرسنل نیروی انتظامی با معاون استاندار و فرماندار شاهرود دیدار و گفتگوکردند.

معاون استاندار و فرماندار شاهرود در این دیدار ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و سال جدید گفت: سال جدید با عنوان همدلی و همزبانی از سوی مقام معظم رهبری یکی از افتخارات بزرگ دولت تدبیر و امید است و این نامگذاری تلاش مضاعفی در خدمت رسانی به مردم شریف را می طلبد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل پرتلاش نیروی انتظامی گفت: امنیتی موجود در کشورمان حاصل خون شهدا و تلاش های نیروی انتظامی است و برای تولید و ثبات این امنیت شهیدان زیادی تقدیم انقلاب شده است و هنوز هم در جای جای میهن پهناورمان باب شهادت باز است.

هاشمی با اشاره به اهمیت موضوع امنیت در جامعه گفت: یکی از مهمترین نیازهای هر جامعه مقوله امنیت و احساس آرامش است. ما اگر بخواهیم مفهوم امنیت را دریابیم باید وضعیت مردم در عراق، سوریه و یمن را نگاه کنیم. امروز اگر دانشجویان این آینده سازان ما در سراسر کشور در نقاط مختلف مشغول تحصیل هستند و مدارج عالیه را طی می کنند حاصل این است که یقین دارند پلیس در همه جا حاضر است و با آسودگی خاطر در راه پیشرفت جامعه گام برمی دارند.

وی در خاتمه با اشاره به توفیقات نیروی انتظامی شهرستان در رابطه با کنترل، مهار و کاهش جرایم گفت: شاهرود با 54 هزار کیلومتر وسعت یکی از بزرگترین شهرستان های کشور است و نیروی انتظامی با کمترین امکانات در این حوزه گسترده بیشترین تلاش را به کار بسته که جای قدردانی و حمایت مسئولین را دارد.

در ادامه کاظم زاده، فرمانده انتظامی شاهرود، نیز گفت: در مقایسه باسال 92 امسال در بحث سرقت ها 6 درصد کاهش و 7 درصد افزایش کشفیات را داشتیم و در تصادفات فوتی درون شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد کاهش سوانح فوتی درون شهری را داشته ایم.