به گزارش خبرگزاری برنا از هرمزگان، جاسم جادری، استاندار هرمزگان، با صدور حکمی رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.

بر این اساس بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان منصوب شده که در متن حکم وی آمده است:

با عنایت به عزم و اراده و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری هرچه باشکوهتر و قانون مدار انتخابات و به استناد ماده 25 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 9 قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب می نمایم.

فراهم سازی همه تمهیدات لازم و ضروری برای برگزاری انتخاباتی در شأن و تراز ملت بزرگ و رشید ایران، انتخاباتی که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مر قانون و در فضای امن و توأم با نشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و ماموریت خطیر جنابعالی است که انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات استان و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمائید.

برای تحقق این مهم نسبت به تشکیل و راه اندازی ستادی با حضور کلیه اعضاء امری ضروری و مورد تاکید است. بدیهی است کلیه معاونین، مدیران و روسای سازمان های وابسته، فرمانداری ها و بخشداری ها نهایت همکاری را با جنابعالی بعمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاه های اجرایی نیز براساس ماده 11 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 77 آئین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حق تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید، انتخاباتی باشکوه و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و تقویت هرچه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردد.